FARE İLAÇLAMA

bizleri tercih edebilirsiniz. Profesyonel düzeyde, sağlığınızı etkileyecektir. İnternet sitemizden bilgi alabilir ve sizleri büyük sorunlar ile karşı karşıya bırakmış farelerden, kesin olarak kurtulabilirsiniz. Bizlerle internet sitemiz üzerinden ve telefon numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

Yaşam alanlarımızı istila eden davetsiz misafirlere karşı kendimizi nasıl koruyacağımız konusunda bilgili olmamız gereklidir. Fare ilaçlama servisi bu konuda en deneyimli ve bilgili olan kişiler ise çeşitli böcekler ve daha da kötüsü farelerin istilasına uğramış olan alanları belirliyerek fare yemleri fare istasyonları yerleştirmek sureti ile ilaçlama yapılmaktadır. Kullanılan malzemelerin de bu hususta dikkatle uygulanması gereklidir. 

Ev ortamında yapılacak olan ilaçlama işlemlerinde istilacıların tamamen evi terk ettiğinden emin olmak adına kokulu ilaçlama yöntemi en kuvvetli olandır. Bu yöntemle yapılan ilaçlama eve giren haşarat ve fare türlerinin tamamında kesin etkilidir. Onların oksijen almalarına engel olur ve sinir sistemlerinin bozulmaları doğrultusunda evinizi arındırır.